Jacob GmbH
Producto No:
50.016
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
PERFECT CABLE GLAND PG 16
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.5195
$5.5195
10
$5.00745
$50.0745
25
$4.74316
$118.579
50
$4.63277
$231.6385
100
$4.41218
$441.218
250
$3.860648
$965.162
500
$3.750334
$1875.167
1000
$3.198821
$3198.821
2500
$2.978212
$7445.53
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.394" (10.00mm) |
| Thread Length | 0.256" (6.50mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | PG16 |
| Product Status | Active |
| Includes | O-Ring, Seal |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Series | Perfect |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Jacob GmbH |
| Package | Bag |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | - |