Jacob GmbH
Producto No:
50.021 PA7035
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
PERFECT CABLE GLAND PG 21
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.786
$1.786
10
$1.5561
$15.561
25
$1.48998
$37.2495
50
$1.45692
$72.846
100
$1.390705
$139.0705
250
$1.258256
$314.564
500
$1.158924
$579.462
1000
$0.993368
$993.368
2500
$0.927143
$2317.8575
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.512" (13.00mm) |
| Thread Length | 0.433" (11.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Thread Size | PG21 |
| Product Status | Active |
| Includes | Sealing Ring |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.709" (18.01mm) |
| Series | Perfect |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Jacob GmbH |
| Package | Bag |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | 50.021 |