Jacob GmbH
Producto No:
50.110 PA
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE GLAND 19-25MM 1NPT PA6
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.983
$2.983
10
$2.7056
$27.056
25
$2.56272
$64.068
50
$2.50325
$125.1625
100
$2.38393
$238.393
250
$2.085972
$521.493
500
$2.026369
$1013.1845
1000
$1.728382
$1728.382
2500
$1.609186
$4022.965
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.748" (19.00mm) |
| Thread Length | 0.709" (18.01mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Thread Size | 1" NPT |
| Product Status | Active |
| Includes | Sealing Ring |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.984" (25.00mm) |
| Series | Perfect |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Jacob GmbH |
| Package | Bag |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | 50.110 |