Rubycon
Producto No:
50RX30100M10X12.5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5415
$0.5415
10
$0.38
$3.8
50
$0.28709
$14.3545
100
$0.25004
$25.004
500
$0.185212
$92.606
1000
$0.157424
$157.424
2500
$0.148162
$370.405
5000
$0.138909
$694.545
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 364 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 130°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | RX30 |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 180 mOhms |