Keystone Electronics
Producto No:
5104TR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
MINIATURE SMT JUMPER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.323
$0.323
25
$0.25992
$6.498
100
$0.21223
$21.223
250
$0.190608
$47.652
500
$0.181944
$90.972
1000
$0.15163
$151.63
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage Rating | - |
| Housing Material | - |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Contact Finish | Silver |
| Gender | Non-Gendered |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 2 (1 x 2) |
| Series | - |
| Type | Non-Insulated |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Pitch | 0.319" (8.10mm) |
| Height | 0.071" (1.80mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |