E-T-A
Producto No:
530-K-2-02-100A
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CIRC BRKR THRM MAGNETIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Actuator Type | Lever |
| Approval Agency | UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 100A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 530 |
| Voltage Rating - DC | 110 V |
| Voltage Rating - AC | 500 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 3 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal Magnetic |