LAPP
Producto No:
53112883
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE GLAND 7-13MM M20 POLYAMIDE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.0825
$5.0825
10
$4.61795
$46.1795
25
$4.37342
$109.3355
50
$4.27177
$213.5885
100
$4.06828
$406.828
250
$3.559764
$889.941
500
$3.458038
$1729.019
1000
$2.949503
$2949.503
2500
$2.746089
$6865.2225
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.276" (7.00mm) |
| Thread Length | 0.315" (8.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.800" (20.3mm) |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Thread Size | M20 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Series | SKINTOP® CLICK |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | LAPP |
| Package | Bulk |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | 53112 |