Rosenberger
Producto No:
53K465-500N5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
N TYPE PANEL JACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$19.133
$19.133
10
$16.7561
$167.561
25
$16.0322
$400.805
50
$15.51502
$775.751
100
$14.997935
$1499.7935
250
$14.170466
$3542.6165
500
$13.756741
$6878.3705
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 500 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Rosenberger |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mounting Feature | Flange |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | N Type |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | White Bronze |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 11 GHz |
| Base Product Number | 53K465 |