Fluke Electronics
Producto No:
5618B-12-D
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
PROBE SECON. PRT 12 X 1/8 INCH O
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Probe Length | 12.000" (304.80mm) |
| Usage | Liquids, Semi Solids |
| Plug Type | - |
| Tip Type | RTD |
| Probe Material | Stainless Steel |
| Product Status | Active |
| Plug Color | - |
| Cable Insulation | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Probe Temperature Range | -328 ~ 932°F (-200 ~ 500°C) |
| Series | 5618 |
| Type | Temperature Probe |
| Mfr | Fluke Electronics |
| Cable Length | 72.000" (1828.80mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 5618B |