LAPP
Producto No:
601403
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE 3COND 14AWG GRAY 100'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$150.499
$150.499
5
$135.0178
$675.089
10
$128.13885
$1281.3885
50
$114.37924
$5718.962
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Usage | Industrial |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Thermoplastic Polymer |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Ratings | - |
| Series | ÖLFLEX® |
| Shield Coverage | - |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Conductor Strand | 50/0.0102" |
| Mfr | LAPP |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | Direct Burial, Oil Resistant, UV Resistant |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.356" (9.04mm) |
| Number of Conductors | 3 |