Keystone Electronics
Producto No:
703
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX PLASTIC BLACK 4"L X 2.875"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.7285
$5.7285
25
$5.15356
$128.839
100
$4.693
$469.3
250
$4.343894
$1085.9735
500
$3.898458
$1949.229
1000
$3.325152
$3325.152
2500
$3.095822
$7739.555
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 11.5in² (74cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, Phenolic |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 4.000" L x 2.875" W (101.60mm x 73.03mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.125" (3.18mm) |
| Design | Open End(s) |
| Series | 700 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Container Type | Box |
| Features | - |
| Height | 1.562" (39.67mm) |
| Package | Bulk |