Nexperia USA Inc.
Producto No:
74AVC2T45DC-Q100H
Fabricante:
Paquete:
8-VSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 8VSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.56335
$5.6335
25
$0.52934
$13.2335
100
$0.431965
$43.1965
250
$0.401204
$100.301
500
$0.341449
$170.7245
1000
$0.273163
$273.163
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Series | Automotive, AEC-Q100, 74AVC |
| Translator Type | Voltage Level |
| Voltage - VCCA | 0.8 V ~ 3.6 V |
| Package / Case | 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) |
| Data Rate | 500Mbps |
| Output Signal | - |
| Voltage - VCCB | 0.8 V ~ 3.6 V |
| Channels per Circuit | 2 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Channel Type | Bidirectional |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74AVC2T45 |