Nexperia USA Inc.
Producto No:
74AVC8T245PW-Q100J
Fabricante:
Paquete:
24-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC TRANSLATION TXRX 3.6V 24TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.406
$1.406
10
$1.25495
$12.5495
25
$1.1913
$29.7825
100
$0.9785
$97.85
250
$0.914698
$228.6745
500
$0.808317
$404.1585
1000
$0.638153
$638.153
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Translation Transceiver |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Series | Automotive, AEC-Q100, 74AVC |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 0.8V ~ 3.6V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74AVC8T245 |
| Current - Output High, Low | 12mA, 12mA |