Nexperia USA Inc.
Producto No:
74AXP8T245PWJ
Fabricante:
Paquete:
24-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC TRANSLATION TXRX 5.5V 24TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.874
$0.874
10
$0.7847
$7.847
25
$0.7448
$18.62
100
$0.611705
$61.1705
250
$0.571824
$142.956
500
$0.505324
$252.662
1000
$0.398934
$398.934
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Translation Transceiver |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Series | 74AXP |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 0.9V ~ 5.5V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74AXP8T245 |
| Current - Output High, Low | 12mA, 12mA |