Nexperia USA Inc.
Producto No:
74HC154PW,118
Fabricante:
Paquete:
24-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC DECODER/DEMUX 1X4:16 24TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.501
$1.501
10
$1.3395
$13.395
25
$1.2711
$31.7775
100
$1.044145
$104.4145
250
$0.976106
$244.0265
500
$0.8626
$431.3
1000
$0.680998
$680.998
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 1 x 4:16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Series | 74HC |
| Type | Decoder/Demultiplexer |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74HC154 |
| Current - Output High, Low | 5.2mA, 5.2mA |