Nexperia USA Inc.
Producto No:
74HC75D,653
Fabricante:
Paquete:
16-SO
Lote:
-
Descripción:
IC LATCH QUAD BISTABLE 16SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.6935
$0.6935
10
$0.6118
$6.118
25
$0.57418
$14.3545
100
$0.46873
$46.873
250
$0.435328
$108.832
500
$0.3705
$185.25
1000
$0.2964
$296.4
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Differential |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 2:2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Series | 74HC |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Delay Time - Propagation | 11ns |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74HC75 |
| Current - Output High, Low | 5.2mA, 5.2mA |