Nexperia USA Inc.
Producto No:
74LVC2G32GM,125
Fabricante:
Paquete:
8-XQFN (1.6x1.6)
Lote:
-
Descripción:
IC GATE OR 2CH 2-INP 8XQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.684
$0.684
10
$0.6023
$6.023
25
$0.56544
$14.136
100
$0.46151
$46.151
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 3.2ns @ 5V, 50pF |
| Logic Type | OR Gate |
| Input Logic Level - Low | 0.7V ~ 0.8V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-XQFN (1.6x1.6) |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 8-XFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Input Logic Level - High | 1.7V ~ 2V |
| Number of Inputs | 2 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Features | - |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Quiescent (Max) | 4 µA |
| Base Product Number | 74LVC2G32 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |