onsemi
Producto No:
74LVTH240MTCX
Fabricante:
Paquete:
20-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.672
$1.672
10
$1.50385
$15.0385
25
$1.41854
$35.4635
100
$1.13468
$113.468
250
$0.992864
$248.216
500
$0.964497
$482.2485
1000
$0.765928
$765.928
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | 74LVTH |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVTH240 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 64mA |