Keystone Electronics
Producto No:
757
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
GROMMET 0.875" RUBBER BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.204
$2.204
25
$2.17132
$54.283
100
$2.128
$212.8
250
$1.9855
$496.375
500
$1.748
$874
1000
$1.223362
$1223.362
2500
$1.141805
$2854.5125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Diameter - Inside | 0.875" (22.22mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 1.250" (31.75mm) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet |
| Material | Rubber |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Package | Bulk |