Keystone Electronics
Producto No:
777
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
GROMMET ADJ 0.380" RUBBER BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5225
$0.5225
25
$0.44726
$11.1815
100
$0.43795
$43.795
250
$0.412072
$103.018
500
$0.368885
$184.4425
1000
$0.270246
$270.246
2500
$0.24568
$614.2
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Diameter - Inside | 0.380" (9.65mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.500" (12.70mm) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet, Adjustable |
| Material | Rubber |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | Dust Resistant |
| Package | Bulk |