Keystone Electronics
Producto No:
8090
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL CLAMP P-TYPE FASTENER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.3395
$1.3395
25
$1.10656
$27.664
100
$1.0735
$107.35
250
$1.007304
$251.826
500
$0.89699
$448.495
1000
$0.737666
$737.666
2500
$0.668506
$1671.265
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Black, Silver |
| Panel Hole Size | 0.203" (5.16mm) |
| Material | Stainless Steel (SS) |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | - |
| Series | - |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | Protective Coating |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.711" (18.06mm) |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Material Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.250" (6.35mm) |