Murrplastik Systems, Inc.
Producto No:
84241024
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
WKM/FDA M32X1,5 CLAMPING RANGE 2
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$219.4405
$219.4405
10
$203.34465
$2033.4465
25
$196.03022
$4900.7555
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.827" (21.00mm) |
| Thread Length | 0.315" (8.00mm) |
| Ingress Protection | IP66/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Stainless Steel |
| Thread Size | M32x1.5 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.984" (25.00mm) |
| Series | - |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Murrplastik Systems, Inc. |
| Package | Bag |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | 842410 |