Wakefield-Vette
Producto No:
902-21-1-12-2-B-0
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HEATSINK 21X21X12MM ELLIPTICAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.802
$6.802
10
$6.61485
$66.1485
25
$6.2472
$156.18
50
$5.87974
$293.987
100
$5.51228
$551.228
250
$5.14482
$1286.205
500
$4.77736
$2388.68
1000
$4.685476
$4685.476
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Shape | Square, Pin Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.457" (11.60mm) |
| Series | 902 |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 6.60°C/W @ 200 LFM |
| Length | 0.827" (21.00mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | 12.40°C/W |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Box |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 0.827" (21.00mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | BGA |
| Base Product Number | 902-21 |