Keystone Electronics
Producto No:
9028
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 3/16
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.2565
$0.2565
25
$0.21128
$5.282
100
$0.18772
$18.772
250
$0.175788
$43.947
500
$0.155895
$77.9475
1000
$0.123244
$123.244
2500
$0.112689
$281.7225
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.313" (7.95mm) 5/16" |
| Mounting Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Between Board Height | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Support Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | - |
| Package | Bulk |