Keystone Electronics
Producto No:
9031
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 1/2"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.2945
$0.2945
25
$0.24054
$6.0135
100
$0.212325
$21.2325
250
$0.199424
$49.856
500
$0.177935
$88.9675
1000
$0.14021
$140.21
2500
$0.128193
$320.4825
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Mounting Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Between Board Height | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Support Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | - |
| Package | Bulk |