Keystone Electronics
Producto No:
9046
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 7/8"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length - Overall | 1.275" (32.38mm) |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Between Board Height | 0.875" (22.23mm) 7/8" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Support Hole Diameter | 0.156" (3.96mm) 5/32" |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | - |
| Package | Bulk |