Coto Technology
Producto No:
9401-05-20
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RELAY REED SPST 500MA 5V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$8.816
$8.816
10
$8.2688
$82.688
25
$7.34996
$183.749
50
$6.98231
$349.1155
100
$6.614755
$661.4755
250
$5.879816
$1469.954
500
$5.512318
$2756.159
1000
$5.144839
$5144.839
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 200VAC, 200VDC - Max |
| Termination Style | J Lead |
| Contact Rating (Current) | 500 mA |
| Coil Current | 25 mA |
| Coil Resistance | 200 Ohms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.4 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Series | 9400 |
| Operate Time | 0.4 ms |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Mfr | Coto Technology |
| Must Operate Voltage | 3.75 VDC |
| Release Time | 0.2 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 9401 |