Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
944U101K122ACM
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP FILM 100UF 10% 1.2KVDC RAD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$74.024
$74.024
10
$69.40035
$694.0035
50
$62.4606
$3123.03
100
$60.147255
$6014.7255
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | 2.559" (65.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 1.772" (45.00mm) |
| Termination | Threaded, Male |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 3.327" Dia (84.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.3 mOhms |
| Series | 944U |
| Voltage Rating - DC | 1200V (1.2kV) |
| Package / Case | Radial, Can |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 100 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |