Cicoil
Producto No:
969M101-22-6-050
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL RIBN 6COND CLEAR 50'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Current Rating (Amps) | 11 A |
| Jacket (Insulation) Material | Flexx-Sil™ |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ribbon Thickness | 0.110" (2.79mm) |
| Ratings | UL E324413, CE |
| First Conductor Mark | - |
| Series | - |
| Length | 50.0' (15.24m) |
| Ribbon Width | 0.450" (11.43mm) |
| Voltage | 18 kV |
| Conductor Strand | - |
| Pitch | - |
| Mfr | Cicoil |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Hi-Flex |
| Jacket Color | Clear |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 200MOhm |
| Number of Conductors | 6 |
| Base Product Number | 969M101 |