MACOM Technology Solutions
Producto No:
A61
Fabricante:
Paquete:
TO-8
Lote:
-
Descripción:
IC RF AMP GPS 1.8GHZ-6.2GHZ TO8
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Current - Supply | 35mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-8 |
| Series | A61 |
| Package / Case | TO-8 Style, 4 Lead |
| Voltage - Supply | 15V |
| Test Frequency | 1.8GHz ~ 6.2GHz |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Frequency | 1.8GHz ~ 6.2GHz |
| Noise Figure | 3.2dB |
| P1dB | 12.5dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Tray |
| Gain | 7.5dB |