CIT Relay and Switch
Producto No:
A61CS24VDC.9R
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 24V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.964
$2.964
10
$2.7835
$27.835
25
$2.4738
$61.845
50
$2.35011
$117.5055
100
$2.22642
$222.642
250
$1.97904
$494.76
450
$1.85535
$834.9075
950
$1.73166
$1645.077
4900
$1.669815
$8182.0935
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Coil Power | 900mW |
| Switching Voltage | 75VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 30 A |
| Coil Current | 37.5 mA |
| Coil Resistance | 640 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Series | A6 |
| Operate Time | 5 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 2 ms |
| Features | Resistor, Sealed - Fully |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tray |
| Base Product Number | A61CS |