Abracon LLC
Producto No:
ABM8G-16.000MHZ-4Y-T3
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.342
$0.342
10
$0.2831
$2.831
50
$0.25517
$12.7585
100
$0.226765
$22.6765
500
$0.215403
$107.7015
1000
$0.181402
$181.402
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Load Capacitance | 10pF |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ohms |
| Series | ABM8G |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Abracon LLC |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 16 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |