Eaton - Electronics Division
Producto No:
ACE1V4532-220-R
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CMC 22UH 200MA 2LN 1KOHM SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.722
$0.722
10
$0.63175
$6.3175
25
$0.58634
$14.6585
50
$0.49609
$24.8045
100
$0.450965
$45.0965
250
$0.423928
$105.982
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 1Ohm |
| Impedance @ Frequency | 1 kOhms @ 10 MHz |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Height (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | ACE1V4532 |
| Voltage Rating - DC | 50V |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pad |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 200mA |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Inductance @ Frequency | 22 µH @ 100 kHz |