Abracon LLC
Producto No:
ACHL-50.000MHZ-EK
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS TTL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.4225
$2.4225
10
$2.3655
$23.655
50
$2.25302
$112.651
100
$1.97144
$197.144
500
$1.915124
$957.562
1000
$1.633496
$1633.496
2500
$1.520836
$3802.09
5000
$1.46451
$7322.55
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Current - Supply (Max) | 40mA |
| Size / Dimension | 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Function | - |
| Series | ACHL |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | HCMOS, TTL |
| Mfr | Abracon LLC |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 50 MHz |
| Package | Tube |