JST Sales America Inc.
Producto No:
ACHR-02V-S
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN RCPT HSG 2POS 1.20MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.171
$0.171
10
$0.13205
$1.3205
25
$0.10906
$2.7265
50
$0.1007
$5.035
100
$0.09728
$9.728
250
$0.083866
$20.9665
500
$0.080522
$40.261
1000
$0.070462
$70.462
2500
$0.063754
$159.385
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | - |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | ACH |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | JST Sales America Inc. |
| Pitch | 0.047" (1.20mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | ACHR-02V |