Broadcom Limited
Producto No:
ACPM-920502-LT1
Fabricante:
Paquete:
16-SMD (3x4)
Lote:
-
Descripción:
IC AMP HSDPA 824MHZ-849MHZ 16SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Current - Supply | 450mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-SMD (3x4) |
| Series | - |
| Package / Case | 16-PowerVLGA Module |
| Voltage - Supply | 0.5V ~ 3.4V, 3.2V ~ 4.35V |
| Test Frequency | - |
| Mfr | Broadcom Limited |
| Frequency | 824MHz ~ 849MHz, 1.85GHz ~ 1.91GHz, 1.85GHz ~ 1.915GHz |
| Noise Figure | - |
| P1dB | - |
| RF Type | HSDPA, HSPA, LTE, UMTS, WCDMA |
| Package | Bulk |
| Gain | 27dB |
| Base Product Number | ACPM-920502 |