Analog Devices Inc.
Producto No:
AD421BNZ
Fabricante:
Paquete:
16-PDIP
Lote:
-
Descripción:
IC DAC 16BIT 16DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$22.192
$22.192
10
$20.46395
$204.6395
25
$19.54416
$488.604
100
$17.47487
$1747.487
250
$16.670106
$4167.5265
500
$15.865323
$7932.6615
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Data Interface | MICROWIRE™, Serial |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Series | - |
| Type | DAC |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 3V, 3.3V, 5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Resolution (Bits) | 16 b |
| Sampling Rate (Per Second) | - |
| Base Product Number | AD421 |