Analog Devices Inc.
Producto No:
AD711KNZ
Fabricante:
Paquete:
8-PDIP
Lote:
-
Descripción:
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT 8DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.1815
$11.1815
10
$10.0966
$100.966
25
$9.6273
$240.6825
100
$8.359335
$835.9335
250
$7.983572
$1995.893
500
$7.279166
$3639.583
1000
$6.33991
$6339.91
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 4 MHz |
| Slew Rate | 20V/µs |
| Current - Supply | 2.5mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Input Bias | 15 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 9 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Output / Channel | 25 mA |
| Base Product Number | AD711 |