Analog Devices Inc.
Producto No:
AD7813YRUZ
Fabricante:
Paquete:
16-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC ADC 10BIT SAR 16TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.951
$11.951
10
$10.98675
$109.8675
25
$10.53094
$263.2735
100
$9.27865
$927.865
250
$8.82322
$2205.805
500
$8.25398
$4126.99
1000
$7.570892
$7570.892
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.5V |
| Input Type | Single Ended |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | SAR |
| Configuration | S/H-ADC |
| Data Interface | Parallel |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Reference Type | External |
| Series | - |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 10 |
| Package | Tube |
| Sampling Rate (Per Second) | 400k |
| Base Product Number | AD7813 |