Analog Devices Inc.
Producto No:
AD7927BRUZ-REEL
Fabricante:
Paquete:
20-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC ADC 12BIT SAR 20TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$8.93
$8.93
10
$8.06455
$80.6455
25
$7.6893
$192.2325
100
$6.6766
$667.66
250
$6.376514
$1594.1285
500
$5.813867
$2906.9335
1000
$5.06369
$5063.69
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.25V |
| Input Type | Single Ended |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | SAR |
| Configuration | MUX-S/H-ADC |
| Data Interface | SPI, DSP |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.25V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Reference Type | External |
| Series | - |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 8 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 12 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sampling Rate (Per Second) | 200k |
| Base Product Number | AD7927 |