Analog Devices Inc.
Producto No:
AD8228BRZ-R7
Fabricante:
Paquete:
8-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$12.426
$12.426
10
$11.41805
$114.1805
25
$10.94476
$273.619
100
$9.643165
$964.3165
250
$9.169856
$2292.464
500
$8.578234
$4289.117
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 650 kHz |
| Slew Rate | 2.5V/µs |
| Current - Supply | 850µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 400 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 50 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.6 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Current - Output / Channel | 18 mA |
| Base Product Number | AD8228 |