Analog Devices Inc.
Producto No:
AD8561ANZ
Fabricante:
Paquete:
8-PDIP
Lote:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR 8DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$7.068
$7.068
10
$6.38115
$63.8115
25
$6.08494
$152.1235
100
$5.28333
$528.333
250
$5.045906
$1261.4765
500
$4.600679
$2300.3395
1000
$4.007043
$4007.043
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 85dB CMRR, 65dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 9.8ns |
| Output Type | CMOS, Complementary, TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 7mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 3V ~ 10V, ±1.5V ~ 5V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | 6µA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 6mA, 3.3mA, 5.5mA |
| Base Product Number | AD8561 |