Analog Devices Inc.
Producto No:
AD8564ARZ-REEL7
Fabricante:
Paquete:
16-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 4 GEN PUR 16SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.7135
$11.7135
10
$10.5773
$105.773
25
$10.08558
$252.1395
100
$8.757385
$875.7385
250
$8.363762
$2090.9405
500
$7.625783
$3812.8915
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 85dB CMRR, 80dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 9.8ns |
| Output Type | CMOS, TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Voltage - Input Offset (Max) | 7mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | - |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 4µA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 14mA, 14mA, 7mA |
| Base Product Number | AD8564 |