Analog Devices Inc.
Producto No:
AD9203WARUZ
Fabricante:
Paquete:
28-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC ADC 10BIT PIPELINED 28SO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$18.6105
$18.6105
10
$17.1076
$171.076
25
$16.39814
$409.9535
100
$14.44817
$1444.817
250
$13.739014
$3434.7535
500
$12.852626
$6426.313
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 3.6V |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | Pipelined |
| Configuration | S/H-ADC |
| Data Interface | Parallel |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | Automotive |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 10 |
| Package | Tube |
| Sampling Rate (Per Second) | 40M |
| Base Product Number | AD9203 |