Analog Devices Inc.
Producto No:
ADA4310-1ARHZ-R7
Fabricante:
Paquete:
10-MSOP-EP
Lote:
-
Descripción:
IC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 10MSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.0685
$3.0685
10
$2.75785
$27.5785
25
$2.60718
$65.1795
100
$2.25967
$225.967
250
$2.143808
$535.952
500
$1.923617
$961.8085
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 190 MHz |
| Slew Rate | 820V/µs |
| Current - Supply | 7.6mA (x2 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 6 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-MSOP-EP |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Current Feedback |
| Base Product Number | ADA4310 |