Analog Devices Inc.
Producto No:
ADAU1452WBCPZ150RL
Fabricante:
Paquete:
72-LFCSP-VQ (10x10)
Lote:
-
Descripción:
150 MHZ 32BIT SIGMADSP AUDIO PRO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Non-Volatile Memory | ROM (32kB) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 72-LFCSP-VQ (10x10) |
| Clock Rate | 147.456MHz |
| Series | Automotive, SigmaDSP® |
| Type | Sigma |
| Package / Case | 72-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Core | 1.20V |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | I²C, SPI |
| Base Product Number | ADAU1452 |
| On-Chip RAM | 160kB |