Analog Devices Inc.
Producto No:
ADAU1772BCPZ-RL
Fabricante:
Paquete:
40-LFCSP-WQ (6x6)
Lote:
-
Descripción:
IC CODEC LOW PWR 24BIT 40LFCSP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$12.426
$12.426
10
$11.41805
$114.1805
25
$10.94476
$273.619
100
$9.643165
$964.3165
250
$9.169856
$2292.464
500
$8.578234
$4289.117
1000
$7.868318
$7868.318
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | 102 / 104 |
| Voltage - Supply, Digital | 1.1V ~ 1.8V |
| Data Interface | I²C, SPI |
| Number of ADCs / DACs | 4 / 2 |
| Voltage - Supply, Analog | 1.8V ~ 3.3V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 40-LFCSP-WQ (6x6) |
| Sigma Delta | No |
| Series | - |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | 102 / 107 |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 40-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Base Product Number | ADAU1772 |