Analog Devices Inc.
Producto No:
ADL8107ACPZN
Fabricante:
Paquete:
8-LFCSP (2x2)
Lote:
-
Descripción:
IC AMP RADAR 6GHZ-18GHZ 8LFCSP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Current - Supply | 90mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-LFCSP (2x2) |
| Series | - |
| Package / Case | 8-VFDFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Test Frequency | 16GHz ~ 18GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 6GHz ~ 18GHz |
| Noise Figure | 1.7dB |
| P1dB | 17dBm |
| RF Type | Radar |
| Package | Strip |
| Gain | 20.5dB |