onsemi
Producto No:
ADP4000JCPZ-RL7
Fabricante:
Paquete:
48-LFCSP (7x7)
Lote:
-
Descripción:
IC REG CONV VR11 6OUT 48LFCSP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, Intel VR11, VR11.1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 48-LFCSP (7x7) |
| Number of Outputs | 6 |
| Series | - |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Output | 0.38V ~ 1.8V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 4.7V ~ 5.75V |
| Base Product Number | ADP4000 |