Analog Devices Inc.
Producto No:
ADSP-21369KSWZ-2A
Fabricante:
Paquete:
208-LQFP-EP (28x28)
Lote:
-
Descripción:
IC DSP 333MHZ 208LQFP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Non-Volatile Memory | ROM (768kB) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 208-LQFP-EP (28x28) |
| Clock Rate | 333MHz |
| Series | SHARC® |
| Type | Floating Point |
| Package / Case | 208-LQFP Exposed Pad |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Core | 1.20V |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| Package | Tray |
| Interface | DAI, DPI |
| Base Product Number | ADSP-21369 |
| On-Chip RAM | 256kB |